Autorent
London Stansted Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // London // London Stansted Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent London Stansted Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Coopers End Road
  CM24 1SJ Stansted GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: STN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent London Stanstedi Lennujaamas

Valige London Stanstedi Lennujaamast Sixt autorent ja nautige kvaliteetseid autosid ja taskukohaseid hindasid. Sõidukid alates džiipidest ja kabriolettidest kuni väikeste ja ökonoomsete linnaautodeni. Pakutavate markide hulgas on näiteks BMW, Audi ja Mercedes-Benz, kuid ka VW, Citroen ja Ford. Broneeringu tegemine on lihtne, tehke see siin samas meie veebilehel, Sixti mobiilirakenduses või esinduses kohapeal. Autole saate juurde võtta lisavarustust- või teenuseid, mis teevad teel olemise veelgi mugavamaks. Navigatsiooniseadmed aitavad suures Londonis oma tee leida ja neile, kes reisivad lastega, on olemas turvatoolid. Auto rentimine Stanstedi Lennujaamast on Sixtiga stressivaba!

London Stanstedi Lennujaama informatsioon

London Stanstedi Lennujaam (STN) on Essexis asuv rahvusvaheline lennujaam, kust väljuvad lennud rohkem kui 170 sihtkohta. Peamine teenindav lennufirma on Ryanair. Stanstedi Lennujaam jääb Londoni kesklinnast 50 kilomeetri kaugusele, seega on just rendiauto mõistlik valik edasi liikumiseks. Meie esindus asub autorendi keskuses, sinna toob teid shuttle-ühendus, mis väljub saabumiste halli peaväljapääsu juurest. Selleks, et teie reis kulgeks probleemideta, on rendiauto tagastamine London Stanstedi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et auto rentimine ja edasi liikumine oleksid kiired ja meeldivad.

Mida teha Londonis ja selle ümbruses

Suurbritannia pealinn on ajaloo-ja kultuurikeskus, mis pakub tegevust kogu perele, olles üks külastatumaid linnasid kogu maailmas. Vaatamisväärsuste klassika hulka kuuluvad vaateratas London Eye, Big Ben, Buckinghami palee ja sild Tower Bridge. Kui soovite linnale vahelduseks rohelust, siis minge jalutage suures Hyde pargis või külastage Londoni loomaaeda. Kõik on ilmselt kuulnud populaarsest Madame Tussauds vahakujude muuseumist. Piccadilly Circus alalt leiate rahvast täis tänavad ja tuntud poed. Linnas asuvad maailma kuulsaimad restoranid, kaubamajad, ööklubid. See on tõeline maailmalinn, kus ei hakka kunagi igav. Stanstedi Lennujaamast võite suunduda ka hoopis Cambridge’i poole, mis on kuulus ülikoolilinn, kus on maalilised inglise külad, omanäoline arhitektuur ja maalilised vaated. Sõitke ringi, nautige ümbrust ja jooge Inglise teemajas teed. Sixt autorent on parim viis reisist maksimum võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht London Stansted Lennujaam STN Coopers End Road CM24 1SJ Stansted 51.880809, 0.249639 +44-2070188246

Sixt asukoht London Stansted Lennujaam STN

Coopers End Road
CM24 1SJ Stansted
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus