Autorent
Manchester Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // Manchester // Manchester Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Manchester Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Ringway Road
  M22 5WH Manchester GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MAN
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Manchesteri Lennujaamas

Auto rentimine Manchesteri Lennujaama Sixtist on meeldiv viis oma reisi alustamiseks. Leiate meie laiast valikust kindlasti enda vajadustele ja eelarvele vastava sõiduki. Pakume ökonoomseid linnaautosid, mahukamaid luukpärasid, 4x4 maastureid. Luksuslikuma sõidukogemuse soovijatele on valikus ka sportautod ja kabrioletid. Kui soovite juurde ekstravarustust, siis pakume navigatsiooniseadmeid, mis aitavad õigesse paika jõuda, laste turvatoole ja -hälle, kui reisite perega. Erinevate kindlustuspakettide seast saate valida just endale sobiva, olemas on ka alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Broneerige auto vaid mõne klikiga internetis või tulge meie esindusse kohapeale. Pange tähele, et auto broneerimisel valite kategooria. Sixti mobiilirakenduse abil saate pool tundi enne Manchesteri Lennujaama kohale jõudmist valida ka täpset mudelit.

Tere tulemast Manchesteri Lennujaama Sixt autorenti!

Manchesteri Lennujaam, lühidalt MAN, on rahvusvaheline lennujaam, asudes Manchesteri kesklinnast 14 kilomeetrit edela pool. See on aktiivsuselt Suurbritannia kolmas lennujaam, teenindades aastas üle 25 000 000 reisija ja 190 000 lennuoperatsiooni. Siin on kolm reisiterminali, mis on ühendatud ka raudteejaamaga ja kogu kompleks on tuntud kui „The Station“. Sixti esindusse toob teid iga terminali juurest shuttle-buss, mis käib 10 minuti tagant. Meie professionaalsed klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Teie mugavuse huvides on auto tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas.

Sixtiga Manchesteris ja selle ümbruses

Auto rentimine on hea viis olulisemate vaatamisväärsustega tutvumiseks. Suunduge kesklinna, sealt leiate Beetham Toweri, linna kõrgeima hoone, kus asuvad Hiltoni hotell, restoranid ja ka korterid. Alberti väljakul on Manchesteri Raekoda, mis on üks olulisemaid viktoriaanliku arhitektuuriga hooneid Inglismaal. Samas on ka mitmeid tähtsaid skulptuure ja monumente. Linnas on mitmeid trendikaid söögikohti ja kirev ööelu. Tutvuge imeliste parkide ja haljasaladega. Spordisõbrad võiksid sõita äärelinna, et külastada Manchester Unitedi kodustaadioni Old Trafford Stadium. Tutvuda tasub ka ümberkaudse maaelu ja kauni maastikuga. Auto rentimine Manchesteri Lennujaama Sixtist muudab teie reisi meeldejäävaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Manchester Lennujaam MAN Ringway Road M22 5WH Manchester 53.362278, -2.273181 +44-2070188246

Sixt asukoht Manchester Lennujaam MAN

Ringway Road
M22 5WH Manchester
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus