Autorent
Newcastle Lennujaam
Kokkuvarisemine
Suurbritannia // Newcastle upon Tyne // Newcastle Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Newcastle Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Long Stay Car Park,Woolsington
  NE13 8BZ Newcastle upon Tyne GB +44-2070188246
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: NCL
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Newcastle Lennujaamas

Newcastle Lennujaama Sixt esindus pakub suures valikus tuntud autobrände ja uusimaid mudeleid. Mõistliku hinnaga on saadaval ökonoomsed linnaautod, mahukamad universaalid, neljaveolised džiibid, erilisema sõidukogemuse soovijatele sportautod ja kabrioletid. Leiate kindlasti oma vajadustele vastava sõiduki. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks laste turvatoolid, kui reisite koos perega või navigatsiooniseadmed, mis aitavad õigesse paika jõuda. Kindlustage valitud rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Newcastle Lennujaamast edasi sõites turvaliselt tunda. Tehke broneering vaid mõne klikiga meie veebilehel või kasutades nutitelefoni rakendust. Loomulikult olete oodatud ka Sixt autorendi esindusse kohapeale

.

Tere tulemast Newcastle Lennujaama Sixt autorenti

Newcastle Lennujaam, lühendatult NCL, asub Newcastle upon Tyne kesklinnast 9,3 kilomeetrit loode suunas. Lennujaam teenindab aastas rohkem kui 4,8 miljonit reisijat ja üle 56 000 lennu. Lennud toimuvad pea kõikidesse Euroopa suurlinnadesse ja puhkepiirkondadesse. Kui olete lennukist maha tulnud, minge lennujaama hoone peaväljapääsust otse edasi üle tee ja pöörake vasakule, kus meie tasuta shuttle-buss võtab teid peale ja viib meie esindusse Marriott hotellis. Meie lahked töötajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Et saaksite muretult reisi planeerida, on rendiauto tagastus Newcastle Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.

Sixtiga Newcastle upon Tyne avastamas

Newcastle on linn Kirde-Inglismaal, kunagine tähtis söe- ja terasetööstuse keskus, millest nüüd on kujunenud kaasaegne metropol. Siin põimuvad vana ja uus – arvukalt neoklassikalisi hooneid ja modernseid ehitisi. Linna ikooniks on kujunenud Gateshead Millennium sild, mis ühendab linna läbiva Tyne jõe põhja-ja lõunakalda. Siin toimub huvitavaid kirjandus- ja muusikafestivale, klassikalisi ja kaasaegseid teatrietendusi. Linnas on mitmeid suuri ostukeskusi, peamine ostutänav on Northumberland, kus on suured kaubamajad ja luksuslikud butiigid. Külastage põnevaid söögikohti, baar, klubisid ja saage osa kirevast ööelust - kesklinna trendikas keskus on „The Gate“. Rendiauto kasutamine annab võimaluse nautida linna ja tutvuda ümbruskonnaga omas tempos. Võtke reisist maksimum Sixt autorendiga Newcastle Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Newcastle Lennujaam NCL Long Stay Car Park,Woolsington NE13 8BZ Newcastle upon Tyne 55.040449, -1.710249 +44-2070188246

Sixt asukoht Newcastle Lennujaam NCL

Long Stay Car Park,Woolsington
NE13 8BZ Newcastle upon Tyne
 
Telefoni nr. +44-2070188246

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus