Autorent
Zürich Lennujaam (Kloten)
Kokkuvarisemine
Sveits // Zürich // Zürich Lennujaam (Kloten)
Muutke andmeid

Autorent Zürich Lennujaam (Kloten): Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Parking 3
  8060 Zürich CH +41-848884444
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ZRH
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Zürichi Lennujaamas Šveitsis

Rendi mugav ja stiilne auto Sixti esindusest Zürichi Lennujaamas. Meie valik varieerub luksusmarkidest kuni ökonoomsete sõidukiteni, seega leiate sobiva variandi sõltumata sellest, mis on teie eelarve. Olemas on väiksed linnaautod, mahukad neljaveolised maasturid, kabrioletid ja sportautod. Kõik meie rendiautod on suurepärases korras ning kvaliteetsed, tagades teile Zürichi Lennujaamast kiire stardi ja loomulikult ka turvalise teeloleku. Tehke kõigest mõne klikiga broneering internetis või tulge meie Zürichi Lennujaama autorenti kohapeale, kus ootavad teid abivalmis teenindajad, kes aitavad just teile sobiva pakkumise leida. Muidugi saate autole juurde rentida vajalikud lisad, nagu näiteks laste turvatool või hoopis lisajuhi teenus. Pool tundi enne kohapeale jõudmist saate Sixti äpi kaudu valida täpse mudeli, mida rentida soovite.

Zürich Kloteni Lennujaama

Zürichi Lennujaam (ZRH) on tuntud ka Kloteni Lennujaamana. Tegemist on Šveitsi suurima lennujaamaga, mis jääb Zürichi kesklinnast 13 kilomeetrit põhja poole – auto rentimine on parim transport peale maandumist. Meie esinduse Zürich Kloteni Lennujaamas leiate rendiautode keskusest, mis asub lennujaama kolmandas parklas (P3) esimesel tasandil. Sinna kõndimiseks kulub ligi 15 minutit. Et teie reisiplaanide tegemisel ei tekiks takistusi, siis on auto tagastamine võimalik ööpäevaringselt.

Avasta Sixtiga Zürichit

Zürich on omanäoline ja ajalooline linn, mis on nii finants- kui kultuurikeskus. Tipprestoranid ja kaubanduskeskused on linnas väga hinnatud, see on koduks luksusbutiikidele, kvaliteetbrändidele ja elegantsile. Zürichi arhitektuuris segunevad modernne ja vana. Liikuge mööda Limmati jõe kallast, mille äärde jääb kolm romaani stiilis kirikut Grossmünster, Fraumünster ja Saint Peter. Šveitsi suurimas linnas on arvukalt maailmaklassi kuuluvaid galeriisid ja muuseume, mõned näited on Kunsthaus Zürich, Rietbergi Muuseum ja Haus Konstruktiv. Linnast leiate ka palju rohelust, seal on imekaunis Hiina aed või kui reisite lastega, siis külastage kohalikku loomaaeda. Zürich asub Alpide ja järve vahel, olles looduse poolest lummavalt kaunis igal aastaajal. Suunduge rendiautoga linnast välja, kuhu jääb Enge Alpenquai, mis on UNESCO maailmapärandite nimekirjas ning palju teisi maalilisi kohti. Sixt autorent Zürich Kloeteni Lennujaamast on parim viis ümbruse nautimiseks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Zürich Lennujaam (Kloten) ZRH Parking 3 8060 Zürich 47.450920, 8.561960 +41-848884444

Sixt asukoht Zürich Lennujaam (Kloten) ZRH

Parking 3
8060 Zürich
 
Telefoni nr. +41-848884444

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

Parkring 3, 2nd Floor
8060 Zürich
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus