Autorent
Trabzon Lennujaam
Kokkuvarisemine
Türgi // Trabzon // Trabzon Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Trabzon Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Domestic Arrivals Hall No 15
  61010 Trabzon TR +90-2162665115
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TZX
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 02:00
Riigipühad07:00 - 02:00
 
 

Autorent Trabzoni Lennujaamas Türgis

Auto rentimine Trabzoni Lennujaama Sixtist on kiire ja lihtne viis oma reisi alustamiseks. Saate valida just enda vajadustele vastava kvaliteetse sõiduki, olgu selleks kompaktne linnaauto või mahukas universaal, mis sobib suurema grupi või pagasiga reisijatele. Broneerige rendiauto vaid mõne minutiga meie veebilehel või kasutage nutitelefoni rakendust. Kui olete rendiauto välja valinud, saate vajadusel juurde võtta ka ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteemid, mis aitavad tundmatutel teedel paremini orienteeruda. Kui reisite perega, on turvalisuse tagamiseks saadaval laste turvatoolid ja -hällid. Valikus on ka erinevaid kindlustuspakette, seal hulgas noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida vajate ja jõudes Trabzoni Lennujaama, saate rendiauto roolis muretult oma teekonda jätkata.

Trabzoni Lennujaama info

Trabzoni Lennujaam, lühidalt TZX, asub Trabzonis, Türgi kirdeosas Musta mere rannikul. Peamiselt teenindab see siseliine, hooajalised lennud toimuvad ka mõnedesse Euroopa linnadesse. Aastas läbib lennujaama üle 2,5 miljoni reisija. Edastage oma lennu number ja kontaktandmed ja meie esindaja ootab teid saabuvate lendude hallis, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis Trabzoni Lennujaamast teele asuda. Sixt autorent soovib teile Trabzoni Lennujaamast turvalist teekonda!

Sixtiga Trabzonit avastamas

Trabzon on ilus märkimisväärse ajalooga linn. Asudes ajaloolisel siiditeel, kujunes linnast justkui keelte, kultuuride ja religioonide sulatusahi. Imelised mäed, orud, metsad ja jõed lisavad suurepäraseid vaateid ja elamusi. Sumela klooster on 1600 aastat vana ja ehitatud 1200 meetri kõrgusele järsule kaljule, selles olevad ilusad freskod pärinevad 18. sajandist. Trabzoni muuseum, silmapaistev arhitektuuripärl, tuntud ka Kostaki häärberina, on majamuuseum, mida tasub külastada. 13. sajandist pärit endine Püha Sofia kirik, nüüdne muuseum, on üks parimaid bütsantsi arhitektuuri näiteid. Trabzoni linnus arvatakse pärinevat 2000 aastat eKr. Kolme kilomeetri kaugusel kesklinnast asub Boztepe park, kust avaneb suurepärane panoraamvaade linnale ja sadamale ja kus kohalikud armastavad käia lõõgastumas, juues türgi teed ja nautides päikeseloojangut. Rendiauto annab loodussõpradele võimaluse sõita ka imelisse Altindere oru rahvusparki. Parim viis piirkonnaga tutvumiseks on auto rentimine Trabzoni Lennujaama Sixtist! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 02:00
Riigipühad07:00 - 02:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Trabzon Lennujaam TZX Domestic Arrivals Hall No 15 61010 Trabzon 40.994234, 39.779885 +90-2162665115

Sixt asukoht Trabzon Lennujaam TZX

Domestic Arrivals Hall No 15
61010 Trabzon
 
Telefoni nr. +90-2162665115

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod
  • 4x4

Teie eelised Sixtis

  • Sixt parima hinna garantii
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
  • Miles & More - koguge punkte
  • Peidetud tasud puuduvad
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane klienditeenindus