Autorent esinduses Trabzon Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Trabzon Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Trabzon Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Trabzon Lennujaam

Aadress

Domestic Arrivals Hall No 15, 61010 Trabzon, Türgi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 02:00 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 02:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Trabzon Lennujaam

Autorent Trabzoni Lennujaamas Türgis

Autorent Trabzoni Lennujaamas Türgis

Auto rentimine Trabzoni Lennujaama Sixtist on kiire ja lihtne viis oma reisi alustamiseks. Saate valida just enda vajadustele vastava kvaliteetse sõiduki, olgu selleks kompaktne linnaauto või mahukas universaal, mis sobib suurema grupi või pagasiga reisijatele. Broneerige rendiauto vaid mõne minutiga meie veebilehel või kasutage nutitelefoni rakendust. Kui olete rendiauto välja valinud, saate vajadusel juurde võtta ka ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteemid, mis aitavad tundmatutel teedel paremini orienteeruda. Kui reisite perega, on turvalisuse tagamiseks saadaval laste turvatoolid ja -hällid. Valikus on ka erinevaid kindlustuspakette, seal hulgas noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida vajate ja jõudes Trabzoni Lennujaama, saate rendiauto roolis muretult oma teekonda jätkata.
Trabzoni Lennujaama info Trabzoni Lennujaam, lühidalt TZX, asub Trabzonis, Türgi kirdeosas Musta mere rannikul. Peamiselt teenindab see siseliine, hooajalised lennud toimuvad ka mõnedesse Euroopa linnadesse. Aastas läbib lennujaama üle 2,5 miljoni reisija. Edastage oma lennu number ja kontaktandmed ja meie esindaja ootab teid saabuvate lendude hallis, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis Trabzoni Lennujaamast teele asuda. Sixt autorent soovib teile Trabzoni Lennujaamast turvalist teekonda!
Sixtiga Trabzonit avastamas Trabzon on ilus märkimisväärse ajalooga linn. Asudes ajaloolisel siiditeel, kujunes linnast justkui keelte, kultuuride ja religioonide sulatusahi. Imelised mäed, orud, metsad ja jõed lisavad suurepäraseid vaateid ja elamusi. Sumela klooster on 1600 aastat vana ja ehitatud 1200 meetri kõrgusele järsule kaljule, selles olevad ilusad freskod pärinevad 18. sajandist. Trabzoni muuseum, silmapaistev arhitektuuripärl, tuntud ka Kostaki häärberina, on majamuuseum, mida tasub külastada. 13. sajandist pärit endine Püha Sofia kirik, nüüdne muuseum, on üks parimaid bütsantsi arhitektuuri näiteid. Trabzoni linnus arvatakse pärinevat 2000 aastat eKr. Kolme kilomeetri kaugusel kesklinnast asub Boztepe park, kust avaneb suurepärane panoraamvaade linnale ja sadamale ja kus kohalikud armastavad käia lõõgastumas, juues türgi teed ja nautides päikeseloojangut. Rendiauto annab loodussõpradele võimaluse sõita ka imelisse Altindere oru rahvusparki. Parim viis piirkonnaga tutvumiseks on auto rentimine Trabzoni Lennujaama Sixtist!
Show more

Hea teada esindusest Trabzon Lennujaam rentides

Mis on esinduses Trabzon Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Trabzon Lennujaam peate olema vähemalt 25 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Trabzon Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Trabzon Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
269 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(4,9)
Sõiduki üleandmine
(4,9)
Tee Sixti
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Trabzon Lennujaam

Kas esinduses Trabzon Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Trabzon Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Trabzon Lennujaam

    Näita rohkem