Autorent esinduses Miami Beach (5th Street)

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Miami Beach (5th Street)

Aadress

701 5th St, 33139-6517 Miami Beach, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
09:00 - 17:00
Riigipühad
09:00 - 17:00

Teenused esinduses: Miami Beach (5th Street)

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Võtke oma reisist maksimum Sixt autorendiga Miami Beachil (5th Street). Meie esindus asub linna lõunapoolses osas ja rannast kõigest mõni kvartal eemal. See on perfektne asukoht stardiks, kui soovite nautida Floridat rendiautoga. Kui saabute Miamisse kruiisilaevaga, siis on samuti Miami Beachi Sixt lähedal ning säästate aega, kui liigute ringi autoga. Sõitke stiilse rendiautoga mööda kaunist rannapromenaadi ja nautige ümbrust ja päikest. Rannikuäärsed vaated on siin lihtsalt lummavad ja tegemist on ühe maailma tuntuima rannajoonega. Linna art deco arhitektuur ja rõõmsad inimesed loovad mõnusa atmosfääri. Sõitke Holokausti muuseumisse, rulluisutage promenaadil või minge sukelduma. Auto rentimine annab teile võimaluse olla oma aja peremees ning te ei pea sõltuma kallitest taksodest ega ühistranspordist. Sixt autorent Miami Beachil ootab teid!
Nautige Floridat Sixti rendiautoga Miami Beachilt Autorent Floridas Miami Beachil pakub laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiate sobiva igale maitsele ja eelarvele. Luksusautod ja sedaanid sobivad suurepäraselt nii äri-kui ka puhkusereisidel olijatele, Florida päikese nautijatele on valikus olemas sportmudelid ning kabrioletid. Neile, kellel on palju pagasit või kes soovivad jalgadele rohkem ruumi, on saadaval võimsad 4x4 džiibid. Miami Beachi autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile teada, mida te täpselt soovite. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. On olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Teie eriti mugavaks teenindamiseks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Miami Beachi esindusse saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Show more
Hea teada esindusest Miami Beach (5th Street) rentides
Mis on esinduses Miami Beach (5th Street) minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Miami Beach (5th Street) peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Miami Beach (5th Street).
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Miami Beach (5th Street)?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,3
512 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)
KKK rendi kohta rendikontoris Miami Beach (5th Street)
Kas esinduses Miami Beach (5th Street) saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Miami Beach (5th Street) peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?