Autorent esinduses Miami Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Miami Lennujaam

Aadress

3900 NW 25th Street #414 RENTAL CAR CENTER, 33142 Miami, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 05:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 05:00 - 00:00

Teenused esinduses: Miami Lennujaam

Sixt autorent Miami rahvusvahelises lennujaamas

Sixt autorent Miami rahvusvahelises lennujaamas

Miami rahvusvahelisest lennujaamast rendiauto võtmine on Sixt teenuseid kasutades äärmiselt mugav. Meie juurest leiate laia valiku sõidukeid, mille hulgast saate valida just endale sobiva, nende seas ka tuntud luksusbrändide sõidukid. Ei ole vahet kas reisite töö või lõbu eesmärgil, kindlasti leiate midagi enda soovidele vastavat. Mahtuniversaalid ja 4x4 džiibid sobivad peredele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Kui olete romantilisel puhkusel või soovite lihtsalt nautida suurepärast Florida ilma, siis leiate meie juurest suure valiku sportautosid ja kabriolette. Miami lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate endale sobiva. Järjekordade vältimiseks on võimalus kasutada Express letti. Sixt äpi kaudu saate pool tundi enne auto kättesaamist valida täpse mudeli, mida rentida soovite.
Auto rentimine Miami lennujaamast Miami rahvusvaheline lennujaam, lühidalt lihtsalt MIA, oli varasemalt tuntud Wilcox Field nime all. See on üks maailma hõivatuimatest lennujaamadest, teenindades igal aastal ligkaudu 40 miljonit reisijat. Linnast jääb see 13 kilomeetri kaugusele ning seal on kokku kolm terminali, nende vahel liiklemise teeb lihtsaks MIA Mover rong. Et leida Sixt esindus, tuleb minna saabumiste osa kolmandale tasandile ja kasuta MIA Mover rongi, mis viib teid peahalli, kust meid leiategi.
Avasta ümbrust Miami lennujaamast võetud rendiautoga Maalilised rannad, kaunis art deco arhitektuur ja särav ööelu teevad Miamist vastupandumatu sihtkoha, mis on üks külastatumaid sihtkohti Ameerika Ühendriikides, kuhu suunduvad igas vanuses reisijad. Mugavaim viis kõige ümbritseva avastamiseks on auto rentimine Miami lennujaamast, mis annab vabaduse ning võimaluse omas tempos ringi liigelda. Loodust saab nautida näiteks Everglades rahvuspargis või sõitke hoopis Florida Keysi troopilistele saartele. Miami Zoo on kogu osariigi suurim loomaaed ning Seaquariumist leiate tõeliselt võimsa okeanaariumi. Tere tulemast Miami  rahvusvahelise lennujaama Sixt autorendi esindusse!
Show more
Hea teada esindusest Miami Lennujaam rentides
Mis on esinduses Miami Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Miami Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Miami Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Miami Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,5
11747 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)
KKK rendi kohta rendikontoris Miami Lennujaam
Kas esinduses Miami Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Miami Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?