Autorent esinduses Rotterdam Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Rotterdam Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Rotterdam Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Rotterdam Lennujaam

Aadress

Airportplein 4 Car Rental Center, 3045 AP Rotterdam, Holland
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 17:00
Laup
09:00 - 13:00

Teenused esinduses: Rotterdam Lennujaam

Autorent Rotterdami Lennujaamas

Autorent Rotterdami Lennujaamas

Auto rentimine Rotterdami Lennujaama Sixtist on suurepärane viis ümbruskonnaga tutvumiseks. Meie suure valikuga kvaliteetsete sõidukite seast leiate kindlasti endale meelepärase rendiauto. Olemas on ökonoomsed linnaautod, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad ja jõulised neljaveolised maasturid. Kui soovite juurde lisada ekstravarustust, siis pakume ajakohaseid navigatsioonisüsteeme, perega reisijatele laste turvatoole ja -hälle, piiramatut kilometraaži, lisajuhi teenust, mille puhul on vaid vaja lepingusse märkida, kes autot juhivad. Pakkuda on ka soodsa hinnaga erinevaid kindlustuspakette, mis annavad teile Hollandi teedel sõites turvatunde. Auto rentimine Rotterdami Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või mobiiliäpi vahendusel. Sixt autorent soovib teile turvalist teekonda.
Rotterdami Lennujaama info Rotterdami Lennujaam, lühidalt RTM, tuntud ka kui Rotterdam The Hague Lennujaam, asub kesklinnast 5,6 kilomeetrit loode suunas. See on Hollandi suuruselt kolmas lennujaam, teenindades peamiselt Rotterdami ja Haagi ümbrust, aastas kasutab seda ligi 1,7 miljonit reisijat. Sixti esindaja leiate saabuvate lendude hallist, esitage oma lennu number ja kontaktandmed ning peagi saate rendiauto roolis teele asuda. Auto tagastus on Rotterdami Lennujaama Sixtis võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga Rotterdamis ja selle ümbruses Rotterdam, Hollandi suuruselt teine linn, on innovaatiline ja inspireeriv ning võlub oma julge ja kaasaegse arhitektuuriga. See on Euroopa üks aktiivsemaid sadamalinnu. Külastage meremuuseumi, mis tutvustab linna meresõidu ajalugu ja tuntud Boijmans Van Beuningen kunstimuuseumi, mis eksponeerib Hollandi ja Euroopa kunsti keskajast alates. Siin võite näha selliste meistrite teoseid nagu Rembrandt, Claude Monet, Vincent van Gogh ja Salvador Dalí. Aastaringselt toimub linnas erinevad sündmusi ja festivale ja see on ka suur kaubanduskeskus. Vaatamist väärib moderne Erasmuse sild, mis ühendab linna põhja ja lõuna osad. St. Lawrence kirik on ainus säilinud keskaegne ehitis. White House on 19. sajandi lõpus ehitatud juugendstiilis tähelepanuväärne hoone, mis oli esimene kõrghoone Euroopas. Arvukad eriilmelised söögikohad, käsitööõllede pruulikojad, kohvikud, vabaõhu toiduturud ja vilgas ööelu meelitavad siia huvilisi üle maailma. Auto rentimine otse Rotterdami Lennujaama Sixtist on suurepärane võimalus sõita ringi ja tutvuda põnevate vaatamisväärsustega.
Show more

Hea teada esindusest Rotterdam Lennujaam rentides

Mis on esinduses Rotterdam Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Rotterdam Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Rotterdam Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Rotterdam Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
19 hinnangu põhjal
Sõiduk
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)
Sixti esinduses
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW i3 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
BMW i7 xDrive60 (Electric)
Porsche Macan Aut.
Porsche Macan Aut.
BMW M4 Convertible Aut.
BMW M4 Convertible Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Rotterdam Lennujaam

Kas esinduses Rotterdam Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Rotterdam Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?