Autorent esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Varssavi-Modlin Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Varssavi-Modlin Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Varssavi-Modlin Lennujaam

Aadress

Generala Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwor Mazowiecki, Poola
Lisainfo

Tööaeg

Esm
10:00 - 21:00
Teisip
09:00 - 20:00
Kolmap
08:00 - 20:00
Neljap
10:00 - 22:00
Reede
09:00 - 21:00
Pühap
11:00 - 23:00

Teenused esinduses: Varssavi-Modlin Lennujaam

Autorent Varssavi-Modlini Lennujaamas

Autorent Varssavi-Modlini Lennujaamas

Sixt autorent Varssavi-Modlini Lennujaamas pakub teile taskukohaseid hindu ja kvaliteetset teenust. Meie valikus on tuntud autobrändid ja palju erinevaid mudeleid. Saadaval on ökonoomsed linnaautod, mahukamad sedaanid ja luukpärad, luksuslikud kabrioletid ja sportautod, võimsad 4x4 maasturid ning vajadusel saate rentida ka veoki. Soovi korral saate  juurde võtta ekstravarustust, nagu laste turvatoolid ja -hällid, võõrastes paikades tuleb kasuks navigatsiooniseadmete olemasolu. Saadaval on ka lisajuhi teenus, selle jaoks tuleb lihtsalt rendilepingusse märkida, kes autot juhivad. Erinevate kindlustuspakettide seast leiate kindlasti just teile sobiva variandi. Auto rentimine Varssavi-Modlini Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni rakenduses.
Varssavi-Modlin Lennujaama info Varssavi-Modlini Lennujaam, lühidalt WMI, asub Mazowieckis, Poola pealinnast Varssavist 40 kilomeetrit põhja pool. Lennujaam kasutab peamiselt odavlennufirmasid, mis teenindavad eeskätt Varssavit. See on aktiivsuselt viies lennujaam riigis, mis teenindab aastas ligi 2,9 miljonit reisijat. Parim viis linna jõudmiseks on Sixtist auto rentimine.  Edastage oma lennu number ja kontaktid ning meie klienditeenindaja ootab teid saabuvate lendude halli infopunkti juures, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis Varssavi-Modlini Lennujaamast teele asuda.
Sixtiga Varssavit avastamas. Kui olete rendiauto roolis turvaliselt Varssavisse jõudnud, ootavad teid ees mitmed vaatamisväärsused ja huvitavad paigad. Mitmekülgne arhitektuur - gooti kirikud, neoklassikalised paleed, nõukogudeaegsed elurajoonid ja moodsad pilvelõhkujad jutustavad linna pikast ja rahutust ajaloost. Sõjas kahjustatud vanalinn on taastatud ja selle südameks on turuväljak oma õdusate kohvikute ja restoranidega ning selle keskel asub linna sümbol, Merineitsi monument. Tutvuge kuningalossi ja selle lähedal asuva purskkaevupargiga, kus vee ja valguse mängud on ühendatud muusikaga Chopinist kuni Lady Gagani suurejoonelisteks showdeks. Koperniku teaduskeskus on linna uusim meelelahutuskeskus, kus külastaja saab aimu, miks ja kuidas erinevad loodusnähtused tekivad, siin on palju erinevaid atraktsioone, nagu näiteks maavärina stimulaator, lendav vaip, luuletav masin, jne. Kultuuri ja Teaduste Palee on linna kõrgeim hoone, kus asuvad teatrid, muuseumid ja kontserdisaal ning kolmekümne esimeselt korruselt saab imetleda linna kaunist panoraami. Sixt autorendiga Varssavi-Modlini Lennujaamast saate oma aega ja reisikava mugavalt planeerida.
Show more

Hea teada esindusest Varssavi-Modlin Lennujaam rentides

Mis on esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Varssavi-Modlin Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
88 hinnangu põhjal
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)
Sixti esinduses
(5,0)
Sõiduk
(5,0)

KKK rendi kohta rendikontoris Varssavi-Modlin Lennujaam

Kas esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Varssavi-Modlin Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Varssavi-Modlin Lennujaam

Näita rohkem