Autorent esinduses Varssavi Chopin Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Varssavi Chopin Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Varssavi Chopin Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Varssavi Chopin Lennujaam

Aadress

Zwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, Poola
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 23:45
Laup
07:00 - 22:00
Pühap
08:00 - 23:45
Riigipühad
08:00 - 23:45

Teenused esinduses: Varssavi Chopin Lennujaam

Autorent Varssavi Chopini Lennujaamas

Autorent Varssavi Chopini Lennujaamas

Varssavi Chopini Lennujaamast rendiauto võtmine on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt mugav. Meie juurest leiate laia valiku sõidukeid, mille hulgast saate valida just endale sobiva, nende seas ka tuntud luksusbrändide sõidukid. Ei ole vahet kas reisite töö või lõbu eesmärgil, kindlasti leiate midagi enda soovidele vastavat. Mahtuniversaalid ja 4x4 džiibid sobivad peredele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid ning isegi veoautod. Varssavi Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end turvaliselt tunda. Sixti äpi kaudu saate pool tundi enne auto kättesaamist valida täpse mudeli, mida rentida soovite.
Varssavi Chopini Lennujaamast Varssavi Chopini rahvusvaheline Lennujaam (WAW) asub Varssavi kesklinnast 11 kilomeetrit edela pool Okecies, seetõttu on see tuntud ka Varssavi-Okecie Lennujaamana. See avati ametlikult 1934. aastal ning tänaseks on see Poola suurim lennujaam, teenindades üle 10 miljoni reisija aastas. Läbi aja on sellest saanud üks Euroopa tähtsamaid lennujaamasid, kuhu suunduvad paljud lennufirmad. Sixti filiaal asub A-terminali saabumiste saalis. Auto rentimise Varssavi Lennujaamast teeb veel mugavamaks see, et auto tagastamine on võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga Varssavis Niipea kui olete saabunud Varssavi Lennujaama, siis saate Sixtist rendiauto võttes stressivabalt ja omas tempos edasi liikuda, sõltumata ühistranspordist ja kallitest taksodest. Poola pealinn on Vistula jõiega jagatud lääne- ja idapooleks, mõlemal pool on huvitavaid vaatamisväärsusi. Linnas on nii gooti stiilis kirikuid, moodsaid pilvelõhkujaid kui ka Nõukogude aegseid ehitisi. Kuninglikus Lazienki pargis asub Lazienki loss, mis on ehitatud neoklassikalises stiilis. Linnast leiate ka kuulsa heliloojale Chopinile pühendatud monumendi. Varssavi vanalinn, mis sai sõja ajal ulatuslikult kahjustada, on taastatud ja kuulub UNESCO maailmapärandite nimekirja. Külastage seda kaunist Euroopa linna ning muutke oma reis unustamatuks kasutades Sixt autorenti!
Show more

Hea teada esindusest Varssavi Chopin Lennujaam rentides

Mis on esinduses Varssavi Chopin Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Varssavi Chopin Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Varssavi Chopin Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Varssavi Chopin Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
1109 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)
Tee Sixti
(4,6)

KKK rendi kohta rendikontoris Varssavi Chopin Lennujaam

Kas esinduses Varssavi Chopin Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Varssavi Chopin Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Varssavi Chopin Lennujaam

Näita rohkem