Autorent
Stockholm Arlanda Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Stockholm // Stockholm Arlanda Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Stockholm Arlanda Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Beta car park, Vingvägen 4
  190 60 Stockholm SE +46-859400250
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ARN
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 24:00
La.09:00 - 19:00
Pü.09:00 - 24:00
Riigipühad09:00 - 16:00
 
 24 h tagastus

Autorent Stockholmi Arlanda Lennujaamas

Auto rentimine Stockholmi Arlanda Lennujaamast on mugavaim viis oma teekonna alustamiseks. Pakume soodsa hinnaga sõidukeid, mis on kvaliteetsed ja uued. Valikus on erinevaid sõiduautosid (nii sedaanid kui luukpärad), sportautod, kabrioletid ning ka maasturid. Sixt autorent pakub teile kindlasti midagi sobivat ja meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teil leida just teile sobiva pakkumise. Lisaks laiale valikule sõidukitele on olemas ka lisavarustuse rent. Navigatsioonisüsteemid muudavad õigel teel püsimise lihtsaks ning kui reisite lastega, siis on olemas turvatoolid- või hällid. Auto rentimine läbi interneti on vaid mõne kliki kaugsel. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. </p>

Stockholm Arlanda lennujaama info

Stockholm Arlanda Lennujaam (ARN) on rahvusvaheline lennujaam, mis asub Märsta linna lähistel, 37 kilomeetri kaugusel Stockholmist. ARN Lennujaam jääb ülikoolilinna Uppsala ja pealinna Stockholmi vahele, seega pole vahet kumma poole te teel olete, rendiauto on stressivaba ja kiire viis stardiks. Sixti esindusse jõudmiseks minge saabumiste hallist bussipeatusesse 14, sealt väljub kollane buss number 14, mis viib teid viie minutiga meie esindusse. Et teie reis kulgeks murevabalt, siis on rendiauto tagastamine Arlanda Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Mida teha Stockholmis ja selle ümbruses

Kui olete jõudnud Stockholmi Arlanda Lennujaama, siis muretseme selle eest, et teie autorendi kogemus Sixtist oleks suurepärane. Siis saate muretult edasi liikuda, kuna näha on seal palju. Stockholmi kuningapalee valmis 18. sajandil ning kuninglik pere elab seal ka tänapäeval. Vanalinn võlub oma kauni arhitektuuri ja armsa atmosfääriga. Fotografiska fotomuuseum on alati põnevate väljapanekutega ning ka bändi ABBA muuseum on linna külastajate seas äärmiselt populaarne. Jalutage kaunistel tänavatel, kus on suurepärased söögikohad võimalused šopinguks.  Skandinaavia disaini poed ootavad teid ning linn on väärt külastamist igal aastaajal, kuid jõulude ajal on seal meeleolukad jõuluturud. Linnast väljaspool on näiteks Nyköpingi jõgi ja selle juurde jääv loss. Võtke Stockholmi reisist maksimum ja rentige auto Sixtist! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 24:00
La.09:00 - 19:00
Pü.09:00 - 24:00
Riigipühad09:00 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Stockholm Arlanda Lennujaam ARN Beta car park, Vingvägen 4 190 60 Stockholm 59.638172, 17.940278 +46-859400250

Sixt asukoht Stockholm Arlanda Lennujaam ARN

Beta car park, Vingvägen 4
190 60 Stockholm
 
Telefoni nr. +46-859400250

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus