Autorent esinduses Stockholm kesk raudteejaam

 

Populaarseim aukohas Stockholm kesk raudteejaam

* Hinnad arvutati 07.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Stockholm kesk raudteejaam, alates 14.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Stockholm kesk raudteejaam

Aadress

Sheraton Hotel, Vasagatan 4, 111 20 Stockholm, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Kolmap
07:00 - 19:00
Neljap - Reede
07:00 - 20:00
Laup
08:00 - 16:00
Pühap
10:00 - 18:00
Riigipühad
08:00 - 16:00

Teenused esinduses: Stockholm kesk raudteejaam

SIXT rent a car

SIXT rent a car

Tere tulemast Sixt autorenti Stockholmi Keskraudteejaamas! Leiate meie esinduse Sheratoni hotellist, mis on raudteejaama peasissepääsust kõigest 200 meetri kaugusel. Kui te saabute rongiga või muul viisil linna südamesse, siis auto rentimine Stockholmi Keskraudteejaama esindusest muudab teie liiklemise mugavaks ja saate tutvuda Rootsi pealinna ning selle ümbrusega. Meie abivalmis klienditeenindajad teevad kõik selleks, et saaksite kiirelt autorooli istuda ja teekonda alustada. Rootsi pealinn on populaarne sihtkoht, kus on palju avastamist. Seal on kaunis vanalinn ning suurejooneline kuningaloss, üle linna leiate ka palju muuseume ja galeriisid. Linnas on fantastiline toidukultuur ja suurpärased võimalused šopinguks, palju on Skandinaavia disaini poode ja tipptasemel restorane. Miks mitte sõita rendiautoga ka teistesse Rootsi linnadesse nagu Uppsala, Sigtuna või mõni muu.
Nautige Rootsit Sixti rendiautoga Stockholmi Keskraudteejaamast Stockholmi Keskraudteejaama Sixt autorendist saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed sõidukid, erinevaid sedaane ja luukpärasid. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere koos pagasiga. Olemas on ka lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Kui transpordite suuremaid asju, siis on olemas kaubikud ja mikrobussid. Sixt autorent Stockholmi keskraudteejaamas pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida vajate. Saadaval on erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Olemas on ka alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on auto tagastus Stockholmi Keskraudteejaama Sixtis võimalik ööpäevaringselt. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Stockholmi Keskraudteejaama Sixt autorent ootab teid, et teie teekond saaks mugavalt jätkuda!
Show more

Hea teada esindusest Stockholm kesk raudteejaam rentides

Mis on esinduses Stockholm kesk raudteejaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Stockholm kesk raudteejaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Stockholm kesk raudteejaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Stockholm kesk raudteejaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
1190 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sixti esinduses
(4,7)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Stockholm kesk raudteejaam

Kas esinduses Stockholm kesk raudteejaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Stockholm kesk raudteejaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?