Autorent esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Stockholm Arlanda Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Stockholm Arlanda Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Stockholm Arlanda Lennujaam

Aadress

Beta car park, Vingvägen 4, 190 60 Stockholm, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 00:00
Laup
07:00 - 19:00
Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 19:00

Teenused esinduses: Stockholm Arlanda Lennujaam

Autorent Stockholmi Arlanda Lennujaamas

Autorent Stockholmi Arlanda Lennujaamas

Auto rentimine Stockholmi Arlanda Lennujaamast on mugavaim viis oma teekonna alustamiseks. Pakume soodsa hinnaga sõidukeid, mis on kvaliteetsed ja uued. Valikus on erinevaid sõiduautosid (nii sedaanid kui luukpärad), sportautod, kabrioletid ning ka maasturid. Sixt autorent pakub teile kindlasti midagi sobivat ja meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teil leida just teile sobiva pakkumise. Lisaks laiale valikule sõidukitele on olemas ka lisavarustuse rent. Navigatsioonisüsteemid muudavad õigel teel püsimise lihtsaks ning kui reisite lastega, siis on olemas turvatoolid- või hällid. Auto rentimine läbi interneti on vaid mõne kliki kaugsel. Pange tähele, et auto broneerimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli.
Stockholm Arlanda lennujaama info Stockholm Arlanda Lennujaam (ARN) on rahvusvaheline lennujaam, mis asub Märsta linna lähistel, 37 kilomeetri kaugusel Stockholmist. ARN Lennujaam jääb ülikoolilinna Uppsala ja pealinna Stockholmi vahele, seega pole vahet kumma poole te teel olete, rendiauto on stressivaba ja kiire viis stardiks. Sixti esindusse jõudmiseks minge saabumiste hallist bussipeatusesse 14, sealt väljub kollane buss number 14, mis viib teid viie minutiga meie esindusse. Et teie reis kulgeks murevabalt, siis on rendiauto tagastamine Arlanda Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Mida teha Stockholmis ja selle ümbruses Kui olete jõudnud Stockholmi Arlanda Lennujaama, siis muretseme selle eest, et teie autorendi kogemus Sixtist oleks suurepärane. Siis saate muretult edasi liikuda, kuna näha on seal palju. Stockholmi kuningapalee valmis 18. sajandil ning kuninglik pere elab seal ka tänapäeval. Vanalinn võlub oma kauni arhitektuuri ja armsa atmosfääriga. Fotografiska fotomuuseum on alati põnevate väljapanekutega ning ka bändi ABBA muuseum on linna külastajate seas äärmiselt populaarne. Jalutage kaunistel tänavatel, kus on suurepärased söögikohad võimalused šopinguks.  Skandinaavia disaini poed ootavad teid ning linn on väärt külastamist igal aastaajal, kuid jõulude ajal on seal meeleolukad jõuluturud. Linnast väljaspool on näiteks Nyköpingi jõgi ja selle juurde jääv loss. Võtke Stockholmi reisist maksimum ja rentige auto Sixtist!
Show more

Hea teada esindusest Stockholm Arlanda Lennujaam rentides

Mis on esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Stockholm Arlanda Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
2135 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,6)
Sixti esinduses
(4,5)
Sõiduki üleandmine
(4,4)

Latest premium additions to the fleet

BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D

KKK rendi kohta rendikontoris Stockholm Arlanda Lennujaam

Kas esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Stockholm Arlanda Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?