Autorent
Egelsbach Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Egelsbach // Egelsbach Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Egelsbach Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flugplatz
  63329 Egelsbach DE +49-6103922211
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: QEF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 19:00
 
 

Autorent Egelsbachi Lennujaamas Saksamaal

Rentige mugav ja stiilne auto Sixti esindusest Egelsbachi Lennujaamas. Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukad luukpärad ning ka luksuslikumad ja võimsamad mudelid. Kõik meie rendiautod on suurepärases korras ning kvaliteetsed, tagades Egelsbachi Lennujaamast kiire stardi ja loomulikult ka turvalise teeloleku. Vaadake meie koduleheküljelt viimaseid pakkumisi ja tehke broneering kõigest mõne minutiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi saate autole juurde rentida vajalikud lisad, nagu näiteks lapse turvatool või hoopis navigatsiooniseade, mis aitab lihtsalt õige suuna leida. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid. Pange tähele, et auto broneerimisel Egelsbachi Lennujaamast valite rendiauto kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Egelsbachi Lennujaama info

Egelsbachi Lennujaama (lühidalt QEF) tuntakse ka Frankfurt Egelsbachi Lennujaamana. See asub Hessenis, Kesk-Saksamaal. Lennujaamast ei välju hetkeseisuga kommertslendusid, kuid seda kasutatakse privaatlendude tegemiseks. Frankfurti kesklinna on lennujaamast 25 kilomeetrit – auto rentimine on parim viis edasi liikumiseks. Et teie reisiplaanide tegemisel ei tekiks takistusi, siis on auto tagastamine võimalik ööpäevaringselt. Andke meile broneeringut tehes teada, mis ajal te saabute ning Sixti meeskonnaliige ja auto ootavad teid, et saaksite sujuvalt oma teekonda jätkata. Meie eesmärk on pakkuda võimalikult kvaliteetset ja kliendi vajadustest lähtuvat autorendi teenust.

Sixtiga ümbrust avastamas

Lennujaama lähedal asuva Egelsbachi ajalugu ulatub tagasi 13. sajandisse. See on väike koht, kus on palju ajaloolisi ehitisi, kuid seal asub ka modernne Euroopa Kommunikatsiooni Uuringukeskus. Rendiauto annab teile liikumisvabaduse ja saate nautida kõike mida Hessenil pakkuda on. Selle liidumaa suurim linn on Frankfurt am Main, mis on tähtis finantskeskus ja seal saate nautida suurlinna mitmekesisust ja sära. Ligi pooletunnise sõidu kaugusel on aga Hesseni pealinn Wiesebaden, mis on üks Euroopa vanimaid spa-linnasid, kus saab mõnusalt vaikses atmosfääris aja maha võtta ka tänapäeval. Piirkond on tuntud ka oma imelise looduse ja metsarikkuse tõttu. Saate seal aktiivselt aega veeta ja matkata. Sixt autorent Frankfurt Egelsbachi Lennujaamast on parim viis ümbruse nautimiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Egelsbach Lennujaam QEF Flugplatz 63329 Egelsbach 49.963090, 8.643280 +49-6103922211

Sixt asukoht Egelsbach Lennujaam QEF

Flugplatz
63329 Egelsbach
 
Telefoni nr. +49-6103922211

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus