Autorent regioonis Helsinki

 

Populaarseim aukohas Helsinki

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Helsinki-Vantaa Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Teenused esinduses: Helsinki

Sixt autorent Helsinkis

Sixt autorent Helsinkis

Sõitke Soomemaal asuvat elegantset Helsinkit avastama! Sixt pakub laia valikut autosid ja lisasid, mille hulgast on lihtne endale sobilik leida. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnaümbruse avastamiseks sobilikud neljaveolised džiibid. Päikesesõpradele on valikus veel kabrioletid ning sportautod. Võtmed mugavalt käes, saate kohe kas linna või selle looduskaunist ümbrust avastama sõita.Helsinki on ligitõmbav, sõbralik ja kosmopoliitne linn Läänemere kaldal. Linn on tuntud oma suurepärase elukvaliteedi poolest. Väikelinna atmosfäär ja põhjamaine elustiil muudavad selle linna ainulaadseks Euroopa teiste pealinnade hulgas. Rannik on ideaalselt sobiv purjetamiseks, laevaga sõitmiseks, kalastamiseks ja päikese võtmiseks pikkadel suvepäevadel ning hubaste lumiste talveõhtute veetmiseks. Siin leiad palju võimalusi poodlemiseks, lõunatamiseks ja lõõgastumiseks.
Helsinki autorendi informatsioon Lisadena pakume veel laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Samuti saate valida just teile sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal on ootamas ka Express lett, mis aitab vältida järjekordi. Pange tähele, et auto rentimine meie Helsinki esindusest tagab teile sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Pool tundi enne esindusse jõudmist on võimalik Sixti mobiilirakenduses valida täpne soovitud mudel.
Rendiautoga Helsinkit avastamas Auto rentimine Helsinkis on suurepärane viis selle kauni asukoha lähemaks avastamiseks. See annab teile ka vabad käed uute isiklike leidude tegemiseks ja oma programmi koostamiseks. Näiteks autosõit lähedalasuvasse maalilisse Loviisa rannalinna võtab alla tunni ja annab võimaluse juba tee peal olles tutvuda unikaalse põhjamaise kultuuriga. See kohake pakub külastajatele lausa postkaardilikult ilusaid vaateid. Loviisa annab teile vabad käed nii rannasaarte nautimiseks, paadiseiklusteks kui ka matkamiseks - avastamist siin juba jätkub. Soome on oma maitseka disaini poolest tuntud üle maailma ja seda on näiteks Helsinkis ringi liikudes tõepoolest igal pool tunda. Marimekko, Iittala, Artek, Arabia ja veel mitmed teisedki kuulsad kaubamärgid on kohalikku igapäevaellu nii hästi põimitud, et neid pole võimalik vältida isegi siis, kui seda püüda. Kui soovite Soome disaini koju kaasa tuua, seadke sammud Helsinki disainikvartalisse, kus eriti just Uudenmaankatu ja Erottajankatu kant on tihedalt galeriisid, kaupluseid ja muuseume täis pikitud.Helsinki toidumaailm põhineb kohalike kokkade ja talunike-kalameeste väga tihedal ja heal suhtel. Seetõttu on värsked toiduained siin alati olemas – mereannid, ürdid, puu- ja juurviljad, liha. Ilmselt just sellepärast on linnas ka mitu Michelini tärnidega restorani. Kui teid huvitab ehe kohalik toit, on hiljuti renoveeritud Vanha Kauppahalli külastamine teile õige tegevus. Proovige kindlasti kohalikku murakamoosi, küpsetatud rukkiputru, suitsulõhet ja pliine.Võtke oma reisist maksimum kasutades mugavat autorenti meie Helsinki esindusest!
Show more

Hea teada regioonis Helsinki rentides

Mis on asukohas Helsinki minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Helsinki peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Helsinki.
Kas aukohas Helsinki saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Helsinki on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,0
1441 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,3)

KKK rendi kohta regioonis Helsinki

Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Helsinki?
Kas asukohas Helsinki saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Helsinki peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?