Autorent esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Helsinki-Vantaa Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Helsinki-Vantaa Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Helsinki-Vantaa Lennujaam

Aadress

Arrivals, Car Rental Center, 01510 Vantaa, Soome
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Laup
00:00 - 01:00 07:00 - 20:00
Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Helsinki-Vantaa Lennujaam

Autorent Helsinki Lennujaamas Soomes

Autorent Helsinki Lennujaamas Soomes

Helsinki Lennujaamast rendiauto võtmine on Sixti teenuseid kasutades väga mugav ja kiire. Leiate kindlasti oma soovidele vastava sõiduki, olgu selleks universaalne pereauto suusareisi tarbeks või esinduslik auto ärikohtumiseks. 4x4 maasturid sobivad nendele, kes soovivad tutvuda Soome kaljuse maastikuga. Luksuslikuma sõidukogemuse soovijatele on erinevad sportautod ja kabrioletid. Lisaks eelmainitutele on valikus ka veokid. On palju marke ja mudeleid, luksuslikumaid ja taskukohasemaid sõidukeid. Tee broneering mõne klikiga veebilehel, mobiilirakenduse abil või tule Helsingi Lennujaama Sixti esindusse kohapeal ja meie professionaalne meeskond leiab teie vajadustele parima lahenduse. Kui olete sobiva rendiauto leidnud, saate vajadusel juurde valida lisavarustust, nagu navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid, piiramatu kilometraaž või lisajuhi teenus. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid. Auto rentimine Helsinki Lennujaamast on kiire viis stardiks.
Helsinki Lennujaama info Helsinki Lennujaam (HEL) on tuntud ka kui Helsinki-Vantaa Lennujaam. See asub Soome pealinnast Helsingist 17 km põhjapool. Lennujaamal on ühendus rohkem kui 150 sihtkohaga 50 riigis üle maailma ja see teenindab aastas 17 miljonit reisijat, olles põhjamaade suuruselt neljas lennujaam. Sixt autorendi esindus asub esimese saabuvate lendude halli juures. Meie lahked klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja teekonda jätkata. Parima teeninduse huvides on rendiauto kättesaamine ja tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixt autorent soovib teile Helsinki lennujaamast turvalist teekonda.
Rendiautoga Helsingit avastamas Helsingi on Soome pealinn ja siin on palju vaatamisväärsusi ning tegevusvõimalusi. Tutvuge Soome Rahvusmuuseumi, disainimuuseumi, aga ka kuulsate kunstimuuseumitega nagu Ateneum ja Kiasma, põnevust pakub ka teatrimuuseum. Külastada tasub Sea Life okeanaariumi. Kasuta rendiautot, et tutvuda linna arhitektuuriga ja erinevate hoonetega, sealhulgas olümpiastaadioniga. Huvitava elamuse pakub südalinnas asuv puitarhitektuuri pärl Vaikuse kabel, kus asukohast olenemata valitseb täielik vaikus. Jaluta Kauppatori turuplatsil ja astu sisse vanasse turuhoonesse. Helsingis on ka hulgaliselt butiike, õdusaid kohvikuid, baare ja restorane. Sixt autorent garanteerib teile mugava ringiliiklemise otse Helsinki Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Helsinki-Vantaa Lennujaam rentides

Mis on esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Helsinki-Vantaa Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
1132 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduk
(4,6)
Sixti esinduses
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz E-Class Cabriolet Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Mercedes-Benz Vito Tourer 4Matic Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Toyota Hilux Extra Cab 4WD Man./Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-Benz S-Class Lang 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS SUV 450 4Matic Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.
Mercedes-EQ EQS 450+ Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Helsinki-Vantaa Lennujaam

Kas esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Helsinki-Vantaa Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?