Autorent
Kopenhaagen Lennujaam
Kokkuvarisemine
Taani // Kopenhagen // Kopenhaagen Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kopenhaagen Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lufthavnsboulevarden 2, P1
  2770 Kastrup DK +45-32462944
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: CPH
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Autorent Kopenhaageni Lennujaamas Taanis

Kopenhaageni Lennujaamast rendiauto võtmine on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt lihtne. Meie juurest leiate laia valiku sõidukeid, mille hulgast saate valida just endale sobiva, nende seas ka tuntud luksusmarkide sõidukid. Ei ole vahet kas reisite töö või lõbu eesmärgil, kindlasti leiate midagi enda soovidele vastavat. Mahtuniversaalid ja neljaveolised džiibid sobivad neile, kes reisivad suure hulga pagasiga või sõidavad ka loodusesse. Valikus on ka sportautod ja kabrioletid ning isegi veoautod. Kopenhaageni Lennujaama autorent pakub ka vajalikke lisasid, mis teie teel oleku veelgi meeldivamaks muudavad. Navigatsioonisüsteemid aitavad muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid. Tehke oma broneering internetis vaid mõne klikiga või tulge Sixt autorendi esindusse kohapeal!

Kopenhaageni Lennujaamast

Kopenhaageni Lennujaam (CPH) on Taani peamine lennujaam ja ka Põhjamaade suurim lennujaam, mis teenindab üle 20 miljoni reisija aastas. Kesklinn jääb lennujaamast 12 kilomeetri kaugusele, mugavaim viis sinna jõudmiseks on auto rentimine. Meie esinduse leiate saabumiste halli kõrvalt, autorendi alast, mis on terminalide nr 2 ja 3 vahel. Abivalmis klienditeenindajad aitavad teil leida just teile sobiva pakkumise, et saaksite nautida oma teed Sixti rendiautoga Kopenhaageni Lennujaamast!

Mida teha ja näha Kopenhaagenis

Kopenhaagen on moodne Skandinaavia linn, mis on mõnusa atmosfääriga. See on üks maailma kuulsamaid gurmee-sihtkohti, seal on mitmeid maailmaklassi kuuluvaid restorane, millel on ka Michelini tärn. Soovitame minna Tivolisse, mis on 19. sajandil rajatud lõbustuspark, mis asub otse kesklinnas ja kus toimub ka palju kultuurisündmusi. “Väike Merineitsi” on maailmakuulus skulptuur, mis asub kauni promenaadi ääres. Nautige muusikat Kopenhaageni Ooperimajas, mis on üks maailma modernsemaid. Jalutage mööda Nyhavni sadama kaldaid ja nautige sellele linnale iseloomuliku arhitektuuri ja vee äärde jäävaid kohvikuid ja seal seisvaid ajaloolisi purjekaid. Ärge sõltuge ühistranspordist ega kallitest taksodest, vaid võtke oma reisist maksimum Sixt autorendiga!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 23:00
Riigipühad07:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kopenhaagen Lennujaam CPH Lufthavnsboulevarden 2, P1 2770 Kastrup 55.629501, 12.639241 +45-32462944

Sixt asukoht Kopenhaagen Lennujaam CPH

Lufthavnsboulevarden 2, P1
2770 Kastrup
 
Telefoni nr. +45-32462944

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus