Autorent
Tallinn Ferry Terminal D
Kokkuvarisemine
Eesti // Tallinn // Tallinn Ferry Terminal D
Muutke andmeid

Autorent Tallinn Ferry Terminal D: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Uus-Sadama
  10120 Tallinn EE +372-6058148
 
Jaama liik: Linn
GDS - kood: TLLC02
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 17:00
 
 

Sixt autorent Tallinna Sadama D-terminalis

Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist on mugav viis oma reisi alustamiseks või jätkamiseks. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks. Saadaval on nii ökonoomsed sõidukid kui ka luksusmargid. Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid, navigatsiooniseadmed või lisajuhi teenus.  Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mis annavad teile turvatunde, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus.

Reisi alustamine Tallinna Sadamast

Tallinna Sadam on Eesti suurim sadam, mis möödunud aastal teenindas kokku ligi 9 miljonit reisijat. Peamine sihtkoht on Helsingi, kuid kruiisid väljuvad ka Stockholmi ning linna külastavad ka rahvusvahelised kruiisilaevad. Laevaga reisimine annab teile võimaluse kombineerida lõbu tõhusa transpordiga. Sixt autorent pakub teenust Tallinna sadama D-terminalist, kust on rendiautoga äärmiselt mugav ning kiire edasi sõita, kuhu iganes te ka teel ei oleks. Kesklinn on sealt kõigest 5 minutilise sõidu kaugusel.

Rendiautoga Tallinna avastamas

Tallinn on Eesti pealinn ning ideaalne sihtpunkt puhkuseks, kui te soovite nautida kultuuririkast ajalugu, kirgast ööelu ning mere lähedust.  Tallinna Sadamast rendiauto võtmine annab võimaluse vabaks ja sõltumatuks liiklemiseks, saate kõike nautida täpselt endale sobivas tempos. Külastage kaunist vanalinna, mis kuulub UNESCO maailmapärandite hulka ning sõitke mööda Pirita teed, kust avaneb lummav vaade Tallinna siluetile. Kindlasti tasub Tallinna Sadamast võetud rendiautoga avastada ka pealinnast väljapoole jäävaid kohti. Eestis on palju hinnatud spasid, mis pakuvad lõõgastavaid ja meditsiinilisi protseduure.  Võtke aeg maha ning sõitke ühes metsarikkaimas riigis üle terve Euroopa, kus on lausa maalilne loodus ning küllalt tegemisi nii talvel kui suvel. Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist võimaldab teil oma reisist maksimumi võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Tallinn Ferry Terminal D TLLC02 Uus-Sadama 10120 Tallinn 59.443300, 24.766710 +372-6058148

Sixt asukoht Tallinn Ferry Terminal D TLLC02

Uus-Sadama
10120 Tallinn
 
Telefoni nr. +372-6058148

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus