Autorent esinduses Tallinn Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Tallinn Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Tallinn Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Tallinn Lennujaam

Aadress

Tartu maantee 101, 11101 Tallinn, Eesti
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 00:00
Laup - Pühap
09:00 - 18:00
Riigipühad
09:00 - 18:00

Teenused esinduses: Tallinn Lennujaam

Sixt autorent Tallinna lennujaamas

Sixt autorent Tallinna lennujaamas

Auto rentimine Tallinna lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, olgu teie reisi eesmärgiks kas lõbu või äri. Meie Tallinna esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto, olgu selleks luksusmudel või ökonoomne sõiduk. Meie pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on mahukad luukpärad, mis sobivad peredele või gruppidele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Sedaanide ja 4x4 džiipide hulgast leiavad endale sobiva mudeli nii üksi reisijad kui pikemale tuurile suundujad. Valikus on ka kaubikud, kui soovite kaupa transportida. Muidugi saate lisada vajaliku lisavarustuse, olgu selleks navigatsioonisüsteem, laste turvatool või lisajuhi teenus. Erinevad kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Pange tähele, et Tallinna lennujaamast võetud rendiautol ei saa broneerida kindlat mudelit, vaid sõiduki kategooria.
Tallinna lennujaama informatsioon Tallinna lennujaam, lühidalt lihtsalt TLL, on tuntud ka kui Tallinna Lennart Meri rahvusvaheline lennujaam ning see on suurim Eestis. Rendiauto on mugav ja kiire viis liikumaks, kuna Tallinna lennujaam asub vaid 4,5 kilomeetri kaugusel kesklinnast, see on kõigest 10-minutline sõit mööda Tartu maanteed ja oletegi linna südames! Sixt esinduse leiate lennujaama hallist ning teie mugavamaks teenindamiseks on võimlaik auto kättesaamine või tagastus ka väljaspool Sixti teeninduse lahtiolekuaegu.
Avasta linna ja selle ümbrust Tallinna lennujaamast Sixt autorendiga Auto rentimine Talinna lennujaamast annab võimaluse vabaks ja sõltumatuks liiklemiseks. Avastage kaunist Tallinnat, kus leiate põnevaid vaatamisväärsusi ja tegevust igas linna otsas. Külastage kaunist vanalinna, mis kuulub UNESCO maailmapärandite hulka ning minge ka Toompeale. Raekoja plats on tuntud meeleoluka jõuluturu poolest. Mööda kaunist Pirita teed sõites jõuate restorani Noa, mis on valitud linna parimaks. Peeter I rajatud Kadrioru park koos lossiga on kaunis nii talvel kui suvel. Šoppamiseks on head kohad Rocca al Mare või Kristiine keskus. Suvel ootavad teid kaunid rannad ligi tunni pikkuse sõidu kaugusel Laulasmaal või Nõval. Kindlasti tasub külastada ka Eesti suuremaid saari Saaremaad ning Hiiumad. Kasutades Tallinna lennujaama Sixt autorenti saate võtta oma reisist maksimumi!
Show more

Hea teada esindusest Tallinn Lennujaam rentides

Mis on esinduses Tallinn Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tallinn Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tallinn Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tallinn Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
299 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduk
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Tallinn Lennujaam

Kas esinduses Tallinn Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tallinn Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tallinn Lennujaam

Näita rohkem