Autorent riigis Eesti

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Kohad, kus riigis Eesti reisi alustada

Avasta Eesti

Sixt autorent Eestis

Sixt autorent Eestis

Rentige auto Sixtist ja reisige mugavalt mööda Eestit. Pakume erinevaid luksusmudeleid, esindatud on nii Mercedes, Audi kui ka BMW. Samuti on saadaval soodsamad autod, kuid peamine on see, et kõik rendiautod mida pakume on uued ja kvaliteetsed. Auto rentimine annab vabaduse liikuda omas tempos. Teie reisiplaanide tegemine on äärmiselt lihtne, kui otsustate auto rentida Sixtist. Tehke rendiauto broneering mõne minutiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi võite tulla ka esindusse kohapeale või võtta ühendust telefoni teel. Meie pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on mahukad luukpärad, mis sobivad peredele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Sedaanide ja neljaveoliste džiipide hulgast leiavad endale sobiva mudeli nii üksi reisijad kui loodusesse sõitjad. Valikus on ka kaubikud, kui soovite kaupa transportida. Suurematele gruppidele on olemas mikrobussid. Muidugi saate lisada vajaliku lisavarustuse, olgu selleks navigatsioonisüsteem, laste turvatool või lisajuhi teenus. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele.
Nõuanded ringi liiklemiseks Eestis - Sõidetakse paremal pool teed.
- Auto juhtimiseks peab olema vähemalt 18-aastane.
- Sõiduki juht peab olema täiesti kaine.
- Turvavöö kandmine on kohustuslik nii ees kui taga ning lapsed tuleb panna nõuetekohasesse turvatooli.
- Mobiiltelefoniga sõidu ajal rääkimine on keelatud, kasutada võib käed vabad süsteemi.
- Autos peab olema vajalik turvavarustus ning talvel sõidetakse talverehvidega.
Maksimaalne lubatud sõidukiirus asulast väljapoole jäävatel teedel on 90km/h ning asulates 50km/h – kui ei ole märgitud teisiti.
Vaatamisväärsused ja tegevused Eestis

Vaatamisväärsused ja tegevused Eestis

Kui olete rendiauto rooli istunud, siis Eestis on palju kohti mida avastada. Pealinn Tallinn on tuntud oma unikaalse vanalinna poolest, külastage KUMU kunstimuuseumit ja populaarset Kalamaja linnaosa. Eesti ülikoolinn on Lõuna-Eestis asuv Tartu, kust leiate ka eest Eesti Rahvamuuseumi. Kogu perega tasub minna AHHAA teaduskeskusesse. Sõitke ka Lõuna-Eesti kaunisse loodusesse, seal on palju järvesid ja kuppelmaastik. Otepääl ootavad teid talvel suusarajad ning suvel saab seal matkata. Soojal ajal tasub ära käia Pärnus, kus on kaunis rand ja populaarsed spad. Rendiautoga saate mugavalt ka Saaremaale, mis on Eesti suurim saar ja see on praamiliiklusega mugavalt ühendatud. Seal saate nautida vaikust ja mere lähedust. Avastage Eestit Sixt autorendiga!
Show more
Hea teada riigis Eesti rentides
Mis on asukohas Eesti minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Eesti peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Eesti.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks asukohas Eesti?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,7
285 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Sõiduk
(4,8)
Tee Sixti
(4,8)
KKK rendi kohta riigis Eesti
Kas asukohas Eesti saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Eesti peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?

Meie rendikontorid: Eesti

Näita rohkem

Meie lennujaama esindused: Eesti

Näita rohkem