Autorent esinduses Tallinn Ferry Terminal D

 

Populaarseim aukohas Tallinn Ferry Terminal D

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Tallinn Ferry Terminal D, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Tallinn Ferry Terminal D

Aadress

Uus-Sadama, 10120 Tallinn, Eesti
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
09:00 - 17:00

Teenused esinduses: Tallinn Ferry Terminal D

Sixt autorent Tallinna Sadama D-terminalis

Sixt autorent Tallinna Sadama D-terminalis

Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist on mugav viis oma reisi alustamiseks või jätkamiseks. Kui otsustate auto rentida Sixtist, siis ootavad teid ees kvaliteetseid sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks. Saadaval on nii ökonoomsed sõidukid kui ka luksusmargid. Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid, navigatsiooniseadmed või lisajuhi teenus.  Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mis annavad teile turvatunde, kusjuures on olemas ka spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus.
Reisi alustamine Tallinna Sadamast

Reisi alustamine Tallinna Sadamast

Tallinna Sadam on Eesti suurim sadam, mis möödunud aastal teenindas kokku ligi 9 miljonit reisijat. Peamine sihtkoht on Helsingi, kuid kruiisid väljuvad ka Stockholmi ning linna külastavad ka rahvusvahelised kruiisilaevad. Laevaga reisimine annab teile võimaluse kombineerida lõbu tõhusa transpordiga. Sixt autorent pakub teenust Tallinna sadama D-terminalist, kust on rendiautoga äärmiselt mugav ning kiire edasi sõita, kuhu iganes te ka teel ei oleks. Kesklinn on sealt kõigest 5 minutilise sõidu kaugusel.
Rendiautoga Tallinna avastamas

Rendiautoga Tallinna avastamas

Tallinn on Eesti pealinn ning ideaalne sihtpunkt puhkuseks, kui te soovite nautida kultuuririkast ajalugu, kirgast ööelu ning mere lähedust.  Tallinna Sadamast rendiauto võtmine annab võimaluse vabaks ja sõltumatuks liiklemiseks, saate kõike nautida täpselt endale sobivas tempos. Külastage kaunist vanalinna, mis kuulub UNESCO maailmapärandite hulka ning sõitke mööda Pirita teed, kust avaneb lummav vaade Tallinna siluetile. Kindlasti tasub Tallinna Sadamast võetud rendiautoga avastada ka pealinnast väljapoole jäävaid kohti. Eestis on palju hinnatud spasid, mis pakuvad lõõgastavaid ja meditsiinilisi protseduure.  Võtke aeg maha ning sõitke ühes metsarikkaimas riigis üle terve Euroopa, kus on lausa maalilne loodus ning küllalt tegemisi nii talvel kui suvel. Auto rentimine Tallinna Sadama D-terminalist võimaldab teil oma reisist maksimumi võtta!
Show more

Hea teada esindusest Tallinn Ferry Terminal D rentides

Mis on esinduses Tallinn Ferry Terminal D minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tallinn Ferry Terminal D peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tallinn Ferry Terminal D.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tallinn Ferry Terminal D?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,0
10 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Pärast tagastamist
(5,0)
Sõiduk
(4,8)

KKK rendi kohta rendikontoris Tallinn Ferry Terminal D

Kas esinduses Tallinn Ferry Terminal D saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tallinn Ferry Terminal D peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tallinn Ferry Terminal D

Näita rohkem