Autorent
Tallinn Lennujaam
Kokkuvarisemine
Eesti // Tallinn // Tallinna Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Tallinna Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Tartu maantee 101
  11101 Tallinn EE +372-60-58148
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TLL
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 24:00
La. - Pü.09:00 - 18:00
Riigipühad09:00 - 18:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Tallinna lennujaamas

Auto rentimine Tallinna lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, olgu teie reisi eesmärgiks kas lõbu või äri. Meie Tallinna esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto, olgu selleks luksusmudel või ökonoomne sõiduk. Meie pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on mahukad luukpärad, mis sobivad peredele või gruppidele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Sedaanide ja 4x4 džiipide hulgast leiavad endale sobiva mudeli nii üksi reisijad kui pikemale tuurile suundujad. Valikus on ka kaubikud, kui soovite kaupa transportida. Muidugi saate lisada vajaliku lisavarustuse, olgu selleks navigatsioonisüsteem, laste turvatool või lisajuhi teenus. Erinevad kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Pange tähele, et Tallinna lennujaamast võetud rendiautol ei saa broneerida kindlat mudelit, vaid sõiduki kategooria.

Tallinna lennujaama informatsioon

Tallinna lennujaam, lühidalt lihtsalt TLL, on tuntud ka kui Tallinna Lennart Meri rahvusvaheline lennujaam ning see on suurim Eestis. Rendiauto on mugav ja kiire viis liikumaks, kuna Tallinna lennujaam asub vaid 4,5 kilomeetri kaugusel kesklinnast, see on kõigest 10-minutline sõit mööda Tartu maanteed ja oletegi linna südames! Sixt esinduse leiate lennujaama hallist ning teie mugavamaks teenindamiseks on võimlaik auto kättesaamine või tagastus ka väljaspool Sixti teeninduse lahtiolekuaegu.

Avasta linna ja selle ümbrust Tallinna lennujaamast Sixt autorendiga

<p> Auto rentimine Talinna lennujaamast annab võimaluse vabaks ja sõltumatuks liiklemiseks. Avastage kaunist Tallinnat, kus leiate põnevaid vaatamisväärsusi ja tegevust igas linna otsas. Külastage kaunist vanalinna, mis kuulub UNESCO maailmapärandite hulka ning minge ka Toompeale. Raekoja plats on tuntud meeleoluka jõuluturu poolest. Mööda kaunist Pirita teed sõites jõuate restorani Noa, mis on valitud linna parimaks. Peeter I rajatud Kadrioru park koos lossiga on kaunis nii talvel kui suvel. Šoppamiseks on head kohad Rocca al Mare või Kristiine keskus. Suvel ootavad teid kaunid rannad ligi tunni pikkuse sõidu kaugusel Laulasmaal või Nõval. Kindlasti tasub külastada ka Eesti suuremaid saari Saaremaad ning Hiiumad. Kasutades Tallinna lennujaama Sixt autorenti saate võtta oma reisist maksimumi! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 24:00
La. - Pü.09:00 - 18:00
Riigipühad09:00 - 18:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Tallinn Lennujaam TLL Tartu maantee 101 11101 Tallinn 59.416458, 24.798931 +372-60-58148

Sixt asukoht Tallinn Lennujaam TLL

Tartu maantee 101
11101 Tallinn
 
Telefoni nr. +372-60-58148

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Ühistransport Lennart Meri lennujaama/lennujaamast:

Tulles Tallinna Kesklinnast peatub buss nr 2 ,algusega Tallinna Sadamast, lennujaamas. Buss kannab silti Mõigu Reisisadam. Sõidu kulu on tavalise ühistranspordi pileti hind: umbes 1EUR. Bussi nr 2 ajakava võite vaadata siit: http://soiduplaan.tallinn.ee Kui Te tulete Lõuna-Eestist, siis täistunnil lahkuvatel Ekspress bussidel on võimalus lisa peatuseks Tallinna lennujaamas. Öelge kindlasti juhile oma sihtkoht ja nad teevad kõik, et Teil oleks mugav sõit. Lisainfo ning ajakava võite leida siit: www.bussireisid.ee Buss nr 90K sõidab kella 08:00 kuni 18:00 iga 30 min tagant terve nädalala. Pileti tasu on 2EUR. Bussi ajakava ja kaardi koos täpsema infoga leiate siit: http://www.hansabuss.ee/public/files/AIR_voldik_a4%2B5_2012%20juuli.pdf


Lae alla asukoha kaart

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus