Autorent
Tartu
Kokkuvarisemine
Eesti // Tartu
Muutke andmeid

Autorent Tartu: Autorent intenetis

Kui te külastate Tartut, siis Sixt autorent on linna avastamiseks hea ja mugav viis. Me pakume erinevaid rendiautosid, mille hulgast leiab endale sobiva igaüks. Pole vahet, kas reisite üksinda või grupiga, töö või lõbu eesmärgil. Valikus on erinevad sedaanid ja mahukad luukpära mudelid. Saate valida just enda hinnaklassile vastava auto. Olemas on nii premium-klassi sõidukid kui ka soodsamad variandid. Pakutavate automarkide hulgas on näiteks BMW ja Volkswagen. Ärge sõltuge kallitest taksodest ega tülikast ühistranspordist. Tehke oma broneering vaid mõne klikiga internetis või meie mobiiliäpi kaudu. Muidugi olete oodatud ka Tartu autorendi esindustesse kohapeale. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et leida just teile sobiv rendiauto!

 
 • Tartu Lennujaam

  Sixt Autorent
  Lennu tn. 44, Reola küla
  61707 Tartu

  Es. - Re.09:00 - 17:00

  Saadaval autogrupid: Autod

 • Tartu City

  Sixt Autorent
  Viljandi maantee 48
  50411 Tartu

  Es. - Re.09:00 - 17:00

  Saadaval autogrupid: Autod

Sixt autorent Tartus

Kui olete leidnud sobiva rendiauto mudeli, siis pakub Tartu autorent selle juurde ka laias valikus lisasid, et teie sõidukogemus oleks veelgi meeldivam. Kui te ei tunne Eesti teid, siis kindlasti on palju abi navigatsiooniseadmest. Väikeste laste kinnitamine nõuetekohasesse turvatooli on kohustuslik, meie juurest leiate erinevas vanuses laste turvatoole ja -hälle. Aktiivse puhkuse veetjatele pakub Tartu autorent näiteks suusavarustuse katuseboksi. Muutke oma rendiauto vajalike lisadega veelgi käepärasemaks, et saaksite teel olekut nautida. Rendiauto tagastamine ja kättesaamine on lisatasu eest võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegasid, kui meid enne teavitate. Pange tähele, et auto broneerimisel ei garanteeri Sixt kindlat rendiauto mudelit, vaid sõiduki kategooria.

Avastage Tartut Sixtiga

Tartu on Lõuna-Eestis asuv linn, kus tegutseb ülikool juba 1632. aastast, seda peetakse Eesti ülikoolilinnaks ning ühtlasi on see ka Lõuna-Eesti keskuseks. Tegevust on linnas ja selle ümbruses palju. Kogu pere leiab tegevust teaduskeskusest AHHAA, kus saab ka ise põnevates eksperimentides kaasa lüüa. Eesti Rahvamuuseumis väljapanek räägib Eesti etnograafiast ja folkloorist, kuid see ulatub välja tänapäevani. Minge Tartu raekojaplatsile, kus asub palju kohvikuid, üks tuntumaid neist on lokaal Suudlevad Tudengid. Sama skulptuuriga on ka väljakul asuv imeline purskkaev. Sealt on lühikese jalutuskäigu kaugusel Jaani kirik, mis on varemeist taastatud. Kasutage kõiki võimalusi, mida pakub Tartu autorent ning minge ka lähedal asuvatesse linnadesse. Ligi 60 kilomeetri kaugusel asub Kuutsemäe puhkekeskus, kus saab talvel lumelauaga sõita ning suusatada. Läheduses on palju järvesid ja kaunis kuppelmaastik. Sixt Tartu autorent ootab teid, et saaksite muretult liigelda ja reisist maksimumi võtta!

 
 

Lennujaamad Sixti kontoritega

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus