Autorent esinduses Tartu Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Tartu Lennujaam

Aadress

Lennu tn. 44, Reola küla, 61707 Tartu, Eesti
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
09:00 - 17:00

Teenused esinduses: Tartu Lennujaam

Sixt autorent Tartu lennujaamas

Sixt autorent Tartu lennujaamas

Tere tulemast Sixt autorendi esindusse Tartu lennujaamas! Kui otsustate auto rentide meie esindusest, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks.  Auto rentimine Tartu lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiili vahendusel. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid, navigatsiooniseadmed või lisajuhi teenus. See kõik teeb teie reisi alguse sujuvaks ja probleemivabaks!
Tartu lennujaama informatsioon

Tartu lennujaama informatsioon

Tartu lennujaam (TAY) asub Reolas Ülenurme vallas ning vahel tuntakse seda ka Ülenurme lennujaama nime järgi. See avati Teise maailmasõja lõpus ning tänapäevased moderniseerimistööd said lõpu 2012. aastal.  Distantsi poolest jääb Tartu lennujaam kesklinnast ligi 10 kilomeetri kaugusele ning sinna jõudmine võtab peale võtmete ja auto kättesaamist maksimaalselt 20 minutit. Et teha teie reis võimalikult sujuvaks, siis on renditauto kättesaamine või tagastus Tartu lennujaamast võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegu.
Tartu lennujaamast võetud rendiautoga ümbrust avastama

Tartu lennujaamast võetud rendiautoga ümbrust avastama

Tartu on suuruselt teine linn Eestis ning see on koduks riigi vanimale ja mainekamale ülikoolile. Rendiauto on parim viis vanas Hansalinnas ringi liikumiseks. Külastage erinevaid Tartu Ülikoolile kuuluvaid maju nagu Vana Anatoomikum või Tartu Botaanikaaed.  Teaduskeskus AHAA on Eesti suurim ning pakub lõbu nii noortele kui vanadele. Raekoja platsil ja selle ümbruses ootavad teid tuntud kohvikud, nagu üliõpilaste lemmik Suudlevad Tudengid. Lisaks on linnas kuulus Mänguasjamuuseum ja Aura veekeskus. Supilinna linnaosa pakub romantilisi puumaju ja ajaloo hõngu. Palju on teha ka linnast väljaspool, kuhu jõudmiseks on auto kindlasti efektiivseim variant. Minge näiteks Kuutsemäe suusakeskusesse või Eesti kõrgeima mäe, Suure Munamäe, tippu. Otepää kaunis kuppelmaastik on ilus nii talvel kui suvel, oodates oma suurepäraste sportimisvõimalustega kogu peret. Külastada tasub ka neogooti stiilis Alatskivi lossi. Tehke oma reis stiilseks ja mugavaks kasutades Sixt autorenti Tartu lennujaamast!
Show more
Hea teada esindusest Tartu Lennujaam rentides
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tartu Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tartu Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Kas esinduses Tartu Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Broneerige lihtsalt pikaajaline rent esinduses Tartu Lennujaam, sisestades reisi kuupäevad ning algus- ja lõpp-punkt.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
KKK rendi kohta rendikontoris Tartu Lennujaam
Kas esinduses Tartu Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tartu Lennujaam

Näita rohkem