Autorent regioonis Tartu

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Tartu

* Hinnad arvutati 07.02.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Tartu City, alates 14.02.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Teenused esinduses: Tartu

Sixt autorent Tartus

Sixt autorent Tartus

Kui te külastate Tartut, siis Sixt autorent on linna avastamiseks hea ja mugav viis. Me pakume erinevaid rendiautosid, mille hulgast leiab endale sobiva igaüks. Pole vahet, kas reisite üksinda või grupiga, töö või lõbu eesmärgil. Valikus on erinevad sedaanid ja mahukad luukpära mudelid. Saate valida just enda hinnaklassile vastava auto. Olemas on nii premium-klassi sõidukid kui ka soodsamad variandid. Pakutavate automarkide hulgas on näiteks BMW ja Volkswagen. Ärge sõltuge kallitest taksodest ega tülikast ühistranspordist. Tehke oma broneering vaid mõne klikiga internetis või meie mobiiliäpi kaudu. Muidugi olete oodatud ka Tartu autorendi esindustesse kohapeale. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et leida just teile sobiv rendiauto! Kui olete leidnud sobiva rendiauto mudeli, siis pakub Tartu autorent selle juurde ka laias valikus lisasid, et teie sõidukogemus oleks veelgi meeldivam. Kui te ei tunne Eesti teid, siis kindlasti on palju abi navigatsiooniseadmest. Väikeste laste kinnitamine nõuetekohasesse turvatooli on kohustuslik, meie juurest leiate erinevas vanuses laste turvatoole ja -hälle. Aktiivse puhkuse veetjatele pakub Tartu autorent näiteks suusavarustuse katuseboksi. Muutke oma rendiauto vajalike lisadega veelgi käepärasemaks, et saaksite teel olekut nautida. Rendiauto tagastamine ja kättesaamine on lisatasu eest võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegasid, kui meid enne teavitate. Pange tähele, et auto broneerimisel ei garanteeri Sixt kindlat rendiauto mudelit, vaid sõiduki kategooria.
Avastage Tartut Sixtiga Tartu on Lõuna-Eestis asuv linn, kus tegutseb ülikool juba 1632. aastast, seda peetakse Eesti ülikoolilinnaks ning ühtlasi on see ka Lõuna-Eesti keskuseks. Tegevust on linnas ja selle ümbruses palju. Kogu pere leiab tegevust teaduskeskusest AHHAA, kus saab ka ise põnevates eksperimentides kaasa lüüa. Eesti Rahvamuuseumis väljapanek räägib Eesti etnograafiast ja folkloorist, kuid see ulatub välja tänapäevani. Minge Tartu raekojaplatsile, kus asub palju kohvikuid, üks tuntumaid neist on lokaal Suudlevad Tudengid. Sama skulptuuriga on ka väljakul asuv imeline purskkaev. Sealt on lühikese jalutuskäigu kaugusel Jaani kirik, mis on varemeist taastatud. Kasutage kõiki võimalusi, mida pakub Tartu autorent ning minge ka lähedal asuvatesse linnadesse. Ligi 60 kilomeetri kaugusel asub Kuutsemäe puhkekeskus, kus saab talvel lumelauaga sõita ning suusatada. Läheduses on palju järvesid ja kaunis kuppelmaastik. Sixt Tartu autorent ootab teid, et saaksite muretult liigelda ja reisist maksimumi võtta!
Show more
Hea teada regioonis Tartu rentides
Mis on asukohas Tartu minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tartu peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tartu.
Kas aukohas Tartu saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Tartu on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,7
7 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Sõiduki üleandmine
(5,0)
Sõiduk
(5,0)
KKK rendi kohta regioonis Tartu
Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Tartu?
Kas asukohas Tartu saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Tartu peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our stations in Tartu

Näita rohkem