Autorent
Tartu Lennujaam
Collapse
Eesti // Tartu // Tartu Lennujaam
Change details

Autorent Tartu Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lennu tn. 44, Reola küla
  61707 Tartu EE +372-6058-148
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TAY
Sixt asukoht: 40346
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 18:00
 
 

Sixt autorent Tartu lennujaamas

Tere tulemast Sixt autorendi esindusse Tartu lennujaamas! Kui otsustate auto rentide meie esindusest, siis ootavad teid ees kvaliteetsed sedaanid või luukpärad, mis teevad reisil olemise lihtsaks ja aegasäästvaks.  Auto rentimine Tartu lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui te teete oma broneeringu internetis või mobiili vahendusel. Lisaks saate oma reisi veelgi hõlbustada, kasutades valikus olevat mõistliku hinnaga lisavarustust, nagu näiteks laste turvatoolid- ja hällid, navigatsiooniseadmed või lisajuhi teenus. See kõik teeb teie reisi alguse sujuvaks ja probleemivabaks!

Tartu lennujaama informatsioon

Tartu lennujaam (TAY) asub Reolas Ülenurme vallas ning vahel tuntakse seda ka Ülenurme lennujaama nime järgi. See avati Teise maailmasõja lõpus ning tänapäevased moderniseerimistööd said lõpu 2012. aastal.  Distantsi poolest jääb Tartu lennujaam kesklinnast ligi 10 kilomeetri kaugusele ning sinna jõudmine võtab peale võtmete ja auto kättesaamist maksimaalselt 20 minutit. Et teha teie reis võimalikult sujuvaks, siis on renditauto kättesaamine või tagastus Tartu lennujaamast võimalik ka väljaspool kontori lahtiolekuaegu.

Tartu lennujaamast võetud rendiautoga ümbrust avastama

Tartu on suuruselt teine linn Eestis ning see on koduks riigi vanimale ja mainekamale ülikoolile. Rendiauto on parim viis vanas Hansalinnas ringi liikumiseks. Külastage erinevaid Tartu Ülikoolile kuuluvaid maju nagu Vana Anatoomikum või Tartu Botaanikaaed.  Teaduskeskus AHAA on Eesti suurim ning pakub lõbu nii noortele kui vanadele. Raekoja platsil ja selle ümbruses ootavad teid tuntud kohvikud, nagu üliõpilaste lemmik Suudlevad Tudengid. Lisaks on linnas kuulus Mänguasjamuuseum ja Aura veekeskus. Supilinna linnaosa pakub romantilisi puumaju ja ajaloo hõngu. Palju on teha ka linnast väljaspool, kuhu jõudmiseks on auto kindlasti efektiivseim variant. Minge näiteks Kuutsemäe suusakeskusesse või Eesti kõrgeima mäe, Suure Munamäe, tippu. Otepää kaunis kuppelmaastik on ilus nii talvel kui suvel, oodates oma suurepäraste sportimisvõimalustega kogu peret. Külastada tasub ka neogooti stiilis Alatskivi lossi. Tehke oma reis stiilseks ja mugavaks kasutades Sixt autorenti Tartu lennujaamast!


( Rendipunkti haldus )

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 18:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Tartu Lennujaam TAY Lennu tn. 44, Reola küla 61707 Tartu 58.306975, 26.687272 +372-6058-148 +372-6058-142

Sixt asukoht Tartu Lennujaam TAY

Lennu tn. 44, Reola küla
61707 Tartu
 
Telefoni nr. +372-6058-148
Faks +372-6058-142

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod

Your benefits with Sixt

  • Sixt Best Price Guarantee
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Free cancellation and reservation changes when you pay on arrival
  • Miles & More - Earn miles
  • No hidden costs
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane 24/7 klienditeenindus